УРОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

В урологічному відділенні на 30 ліжок досвідченими висококваліфікованими лікарями-урологами проводиться планове і ургентне обстеження і лікування хвороб сечовидільної та чоловічої статевої систем із застосуванням найсучасніших оперативних і неоперативних методів.

Запорукою успіху в обстеженні і лікуванні наших пацієнтів є високий професіоналізм персоналу і використання сучасних методів, рекомендованих Європейської Асоціації Урологів.

Звернувшись в урологічне відділення Ви зможете пройти профілактичне обстеження або отримати допомогу за наступними напрямками:

- сечокам'яна хвороба

- доброякісна гіперплазія передміхурової залози

- пухлини органів сечовидільної та чоловічої статевої систем

- гострі та хронічні запальні захворювання органів сечовидільної та чоловічої статевої систем

- вроджені вади розвитку органів сечовидільної та чоловічої статевої систем

- кісти органів сечовидільної та чоловічої статевої систем

- хвороби органів чоловічої статевої систем: водянка оболонок яєчка, варикоцелє, фімоз

Поширеність сечокам'яної хвороби в Україні, серед усіх урологічних захворювань, займає друге місце після інфекції сечових шляхів. Складним питанням був і залишається вибір методу видалення каменів. Вибір залежить від щільності каменю, його розташування, розміру, анатомічних особливостей хворого, наявності ускладнень, супутньої патології, наявності обладнання та кваліфікації персоналу. Сьогодні в урологічному відділенні видалення каменів можливо, як традиційним хірургічним шляхом

так і через мінімальний доступ - «прокол»

Є можливість видаляти камені взагалі без порушення цілісності тканин або, як кажуть пацієнти «без розрізів»

В урологічному відділенні використовується сучасне обладнання для ендоскопічних операцій у урологічних хворих, вироблене кращим на сьогоднішній день виробником - німецькою фірмою «STORZ» (Карл Шторц). На сьогоднішній день обладнання дозволяє співробітникам відділення виконувати діагностичні огляди нижніх сечових шляхів (уретро- і цистоскопії) і трансуретральні (ТУ) операції на сечівнику, передміхуровій залозі, сечовому міхурі, нижніх відділах сечоводів. Зокрема, виконуються розсічення стриктур уретри, резекції (ТУР) передміхурової залози і сечового міхура, біопсія сечового міхура, видалення каменів сечового міхура і нижньої третини сечоводів, розсічення усть сечоводів, висічення уретероцеле, установка і видалення постійних внутрішніх сечоводо дренажів - стентів, видалення сторонніх тел. Поступово впроваджуються оглядова (діагностична) та операційна уретероскопія (огляд і маніпуляції в просвіті сечоводу без порушення його цілісності) з використанням ригидного уретеропіелоскопа німецької фірми «WOLF» (Ріхард Вольф).

Зав.відділенням лікар-уролог вищої категорії,кандидат медичних наук,доцент Крижановський Іван Дмитрович

+38 050 955-08-25

лікар-уролог вищої категорії,онколог Ланськой Андрій Володимирович